Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emma Watson

13. 5. 2009

Emma Watson - interview

Co říkáš na nový díl Harryho Pottera?

Myslím, že je úchvatný, každý díl je něčím úžasný, stejně tak i tento, strašně se mi líbilo samotné natáčení, bylo to bezvadný. Myslím, že diváky nadchne.

Co máš společného s Hermionou Grangerovou?

Je toho dost, ona je šprtka a to já vžy byla také, je uzavřená stějně jako já, má stejný vkus - oblečení, všeho....Jsme si hodně podobné, dalo by se říct, že vlastně hraju samu sebe.

A co tvůj osobní život? Máš přítele, co kamarádi a rodina?

Je to jako na houpačce, jednou jsi nahoře, jednou jsi dole, kluka nemám, ale doufám, že se najde, s rodinou jsem se teď při natáčení moc neviděla, ale teď to doženu.

Tvá image se moc nemění, že?

Jo, nejsem člověk, co rád experimentuje, jsem se sebou spokojená. Vlasy nemůžu mít delší ani kratší, mám je vlnité a jemné od přírody, takže není moc možností, ale možná jednou překvapím.

V poslední době jsi pár kil přibrala, všichni tě brali vždy jako hubeňoučkou holčičku, teď je z tebe kus ženské.

No kila jsem přibrala a víc než jsem čekala, přibrala jsem šest kilo, což je na akždém člověku poznat. Rodiče jsou spokojeni a já také, nechci být vychrtlá.

Jaký je tvůj styl?

Elegantní, rozhodně. Já se řídím heslem elegance nade vše! (smích) Kombinuji ale eleganci se sportovním, tomu se valstně nevyhnu, když mám tolik koníčků.

Například?

Ráda hraju pozemní hokej, házenou, volejbal. Dále ráda kreslím, zpívám, tančím (hip hop, salsa, další tance) a jím. (smích)

Jaké je tvé oblíbené jídlo? Nebo nám popiš svůj jídelníček?

Mezi má oblíbená jídla patří klasická anglická kuchyně, ale i mexická a italská. Miluji pizzu, hamburger, cheesburger a další. Samozřejmě čokoládu. Na mém jídelníčku není nic jazýmavého, najděte si jídla ve fastfoodu, tím se živím.

Když máš volný čas, co děláš?

Ráda nakupuju, vařím, ale nejraději se věnuji rodině, přátelům a koníčkům.

Emma pár kil příbrala, moc jí to sluší

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář