Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jennifer LOpez se hroutí manželství!!!

30. 12. 2008

Čtyřleté manželství americké zpěvačky a herečky Jennifer Lopezové se zpěvákem Markem Anthonym je údajně před rozpadem. Problémy hvězdného páru dokládá fakt, že J.Lo i její manžel přestali nosit snubní prstýnky.

Devětatřicetiletá Lopezová, která v únoru porodila dvojčata Maxe a Emme, byla bez prstýnku na filmové premiéře v Los Angeles. Jejího muže zase svědkové údajně viděli v družném hovoru s několika cizími ženami v nočních klubech v New Yorku a Las Vegas, a ani jeho ruku prsten nezdobil, píše britský deník The Daily Telegraph. Navíc se prý nechal slyšet, že má kvůli manželce deprese.

Jennifer Lopezová na premiéře, ovšem bez prstýnku

Jennifer Lopezová vyrazila na večírek bez prstýnku

Zdroj blízký slavnému páru tvrdí, že jejich vztah je doslova "na bodu zlomu". Lopezové se podle The Sun zajídá role hospodyně v domácnosti a ráda by se vrátila ke svému dřívějšímu nevázanému životnímu stylu. Údajně se jí také příčí způsob, jakým čtyřicetiletý Anthony kontroluje její život. Jeho "dohled" se prý projevuje například starostí o zpěvaččiny vysoké účty za telefon.

Jennifer Lopezová s jedním z dvojčat

Jennifer Lopezová s jedním z dvojčat

Tento týden se nicméně oba rozhodli předvést světu ukázku souladu, jaký v jejich vztahu panuje, když si spolu zašli na večeři do restaurace v losangeleské luxusní čtvrti Beverly Hills. Že by jejich manželství uzavřené v roce 2004 bylo v krizi, popřel rovněž Anthonyho tiskový mluvčí. "Vede se jim skvěle," prohlásil.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář